Novinky

AJ ZIMA MOŽE HÝRIŤ FARBAMI - YES! MISS SKLADOM UŽ AJ JARNÁ KOLEKCIA

E-mail Tlačiť PDF
vekoobchod_YesMissKtorá značka Vám zaručene vždy pritiahne oči Vašich zákazníkov? Talianska dámska YES! MISS, ktorá je trendy a dokáže oživiť šatník. Pre veľký úspech zimnej kolekcie je skladom už aj kolekcia jarná, kde nájdete okrem obľúbených tuník, aj jeansy a doplnky.
 

ŠTÝLOVÉ TALIANSKE OBLEČENIE EIGHT SIN UŽ SKLADOM V NAŠOM VEĽKOOBCHODE

E-mail Tlačiť PDF
eight-sin-vekoobchodEight Sin - prelom v talianskom štýle. Názov značky v preklade znamená ôsmy hriech. Sedem je smrteľných a ten ôsmy je v 21. storočí obliekanie. Značka vznikla v roku 2004 a jej nárast rapídne stúpal smerom nahor. Kolekcia dokonale vystihuje tvorivé schopnosti a zameriavajú sa na mestký štyl obliekania. Pri značke Eight Sin, ktorá preferuje neformálny štýl obliekania a odlišnosť od ostatných, bude žena pôsobiť módne, svieže, elegantne a originálne. Mixy tejto značky máme skladom.
 

LUXUSNÉ ŠTÝLOVÉ KABELKY FORNARINA UŽ ČOSKORO SKLADOM V NAŠOM VEĽKOOBCHODE

E-mail Tlačiť PDF
fornarina-veľkoobchodLuxusné kabelky talianskej značky Fornarina spĺňajú všetky požiadavky dnešných žien - sú štýlové, moderné a originálne. Kabelka je pre ženu akýmsi módnym doplnkom, ktorým zvýrazní svôj celkový outfit. Fornariny je pre tento účel ako stvorené. Sú vždy ozdobené niečim naviac - či už to je retiazka alebo prívesok. Tento malý, ale veľmi podstatný detail, ženy odlíši od tých ostatných a to je presne to, čo ženy hľadajú - líšiť sa. Už čoskoro budú skladom tieto kabelky.
 

VEĽKOOBCHODNÁ NOVINKA STEFANEL - ELEGANTNÁ TALIANSKA ZNAČKA PRE ŽENY

E-mail Tlačiť PDF
stefanel-velkoobchodZimné mixy talianskej značky Stefanel skladom v našom veľkoobchode. Samotné motto tejto značky už veľa napovie - " Jednoducho luxusný tovar je náš prísľub, avšam kvalita materiálu je naša podstata". Značka sa vyznačuje prirodzeným, nenúteným štýlom, ktorý pôsobí elegantne a veľmi žensky. O materiáloch, dosť často pleteninách, už zmienka bola. Značka je určená ženám, ktoré majú radi jednoduchosť, čistosť a ženskosť zároveň.
 

BENCH - VEĽKOOBCHODNÝ TRHÁK UŽ TENTO TÝŽDEŇ NA SKLADE

E-mail Tlačiť PDF
bensch-vekoskladAnglická značka, ktorá sa nepotrebuje zbytočne predstavovať . štýlové oblečenie, ktoré symbolizuje mestský život - to je Bench. Originálné strihy a nápisy, ktoré sú pritom vkusné a každý si pripadá jedinečný. Toto sa najviac cení u značky Bench. Už tento týždeň naskladníme mixy zložené z dámského a pánského oblečenia. Fofografie si môžete pozrieť v katalógu.
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>
Stránka 3 z 21