Novinky

Calvin Klein - svetoznáma značka v našom veľkoobchode

E-mail Tlačiť PDF

calvin_klein_velkoobchod

Calvin Klein je uznávaná a obľúbená značka vďaka použitiu veľmi kvalitných materiálov príjemných na nosenie. V našom veľkoobchode ponúkame najmä doplnky tejto značky - dámske kabelky, peňaženky a opasky.

Posledná úprava ( Štvrtok, 18 August 2011 13:23 )
 

Novinky v našej veľkoobchodnej ponuke - KABELKY GUESS

E-mail Tlačiť PDF
guess_kabelky_01 NOVINKY - máme pre Vás pripravenú bohatú ponuku trendových kabeliek svetoznámej značky GUESS, rozličné veľkosti aj farebné prevedenie.
 

NOVINKY - TOMMY HILFIGER - VEĽKOOBCHODNÁ PONUKA

E-mail Tlačiť PDF

Tommy-Hilfiger-Mens

TOMMY HILFIGER je vo svete uznávaná módna značka, ktorá vďaka svojej jednoduchosti, pohodlnému štýlu a elegancii patrí k najpopulárnejším odevným značkám. Táto značka je vhodná  pre voľný čas, šport aj do spoločnosti. V našom veľkoobchode Vám teraz ponúkame pánske polokošele v desiatich rôznych odtieňoch. K dispozícii je celá veľkostná rada XS-XXL, všetko je originálne zabalené v plastových sáčkoch vrátane visačiek. V našej ponuke nájdete aj košele s dlhým rukávom a nohavice. Z dámskeho sortimentu sú to tričká a nohavice.

 

Posledná úprava ( Štvrtok, 28 Júl 2011 12:19 )
 

VEĽKOOBCHOD NOVINKY - ŠPORTOVÝ TOVAR ADIDAS

E-mail Tlačiť PDF

adidas_velkoobchod

ŠPORTOVÝ TOVAR - Veľmi žiadaná športová značka Adidas, mixy sú zložené predovšetkým z mikín, teplákov a tričiek. Všetko nové, zabalené vrátane visačiek.

Posledná úprava ( Štvrtok, 18 August 2011 13:24 )
 

NOVÁ FRANCÚZSKA ZNAČKA V NAŠEJ VEĽKOOBCHODNEJ PONUKE

E-mail Tlačiť PDF

ousoleil

SOLEIL - francúzska značka, zložená z kvalitného materiálu (šaty, tuniky, halenky atď.). Kolekcia jar - leto, všetok tovar je originálne zabalený vrátane visaček www.ousoleil.com

Posledná úprava ( Utorok, 19 Júl 2011 15:01 )
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>
Stránka 7 z 21