OBJEDNÁVKA

Aktuálnu kolekciu môžete zakúpiť v našom showroome v Brne alebo objednať online na B2B portáli Rinascimento.

Minimálny nákup v showroome v Brne je 400EUR/10.000Kč bez DPH. Pri objednaní online na B2B portáli je minimum 1000 EUR bez DPH, plus výber minimálne 2 veľkostí v rovnakej farbe od jedného modelu.

Pre prístup na B2B e-shop vyplňte prosím registračný formulár tu. Registračný formulár je následne potrebné vytlačiť, ručne podpísať a poslať nám späť. Potom vám na váš e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii, zašleme prihlasovacie údaje.

Na showroome v Brne prijímame hotovosť v CZK aj EUR. Pri objednávke cez B2B e-shop, po telefóne alebo e-mailom je následne tovar zaslaný na dobierku v mene štátu, do ktorého je tovar odosielaný.

Kontaktujte nás prosím na e-mail info@eurostock.cz zaslaním fotografií tovaru a popisom.

Kým vaša objednávka nebola vyexpedovaná, je možné k nej pridať ďalšie kusy z našich skladových zásob. Pre ďalší postup nás prosím informujte na tel.: +420 731 800 618

Po celej Českej a Slovenskej republike zasielame prepravnou službou DPD.

Cena za 1 balík do hmotnosti 50kg po ČR bez dobierky 160Kč/bez DPH, s dobierkou 180Kč/ bez DPH
Cena za 1 balík do hmotnosti 50kg po SR bez dobierky 340Kč/bez DPH/13.4EUR bez DPH, s dobierkou 370Kč/bez DPH/14.4EUR bez DPH

O odoslaní tovaru ste informovaní na váš kontaktný e-mail dopravcom pri prevzatí zásielky do prepravy. Balík je doručovaný vždy nasledujúci pracovný deň po ČR a po SR do 48 hodín.

Na daňovom doklade je vždy vyčíslených DPH 21%, výnimku tvoria iba zahraniční platcovia dane. Tu sa jedná o plnenie oslobodené od DPH podľa §64 zákona č.235/2004 Zb. O dani z pridanej hodnoty, v znení novelizácií.

PODMIENKY

Určite. Poskytneme vám aktuálne tlačené katalógy, papierové bannery a ďalšie materiály vrátane loga Rinascimento v elektronickej podobe. Je toho skutočne veľa, ako vás môžeme podporiť.

Rozhodne. Logo a propagačné materiály je možné využívať neobmedzene v priestoroch vašej predajne. Logo Rinascimento iba nie je možné využiť ako hlavný názov vášho obchodu.

Áno, ale pretože nám záleží na tom, kde náš tovar bude, tak si vyhradzujeme právo odmietnuť dodať našu značku na miesta, ktoré by Rinascimentu mohli nejako uškodiť.

Rinascimento je tzv. fast fashion. Tovar sa veľmi rýchlo točí. Vyžadujeme preto zaplatenie tovaru pri dodaní. Môžete radšej odobrať tovar podľa svojich možností po menšom množstve, ale zato častejšie.

Naša vízia je mať v každom meste jedného alebo dvoch silných partnerov a garantovať im exkluzivitu. Ideme s klientmi krok za krokom a tak veľkú výhodu garantujeme až na základe určitej histórie.