Značka Rinascimento patrí rovnako ako Terranova pod skupinu Teddy S.p.A., ktorú založil Vittorio Tadei už v roku 1961. Ročne sa značky Rinascimento predá viac ako 5 mil. ks v 90 rôznych krajinách po celom svete. Každý týždeň sa vytvorí 200 nových štýlov, počas roka je to viac ako 10 000 rôznych modelov.

Talianska módna značka Rinascimento je prvá tzv. pronto alebo rýchla móda u nás. Znamená to, že máme každý týždeň niečo nové.

Počas roka tak nevytvárame dve kolekcie (jednu na jar/leto, druhú na jeseň/zimu), ale v podstate 52 kolekcií. Kolekcie vždy rešpektujú aktuálne počasie, takže ich môžete prakticky hneď vziať a dať do obchodu. Každý týždeň vytvoríme v priemere 200 nových štýlov. Počas roka je to viac ako 10 000 rôznych modelov. Pre vás to znamená, že je neustále z čoho vyberať. Môžete mať pre svojich zákazníkov stále niečo nové.

obchod-rinascimento
rinascimento-lide

Rinascimento má dlhú históriu a je súčasťou veľmi silnej obchodnej skupiny. Znamená to tak pre vás istotu a stabilitu veľkej firmy.

Značka Rinascimento patrí rovnako ako Terranova pod skupinu Teddy S.p.A., ktorú založil Vittorio Tadei už v roku 1961. Medzi ďalšie významné značky do skupiny patria Calliope a Miss Miss. Len značky Rinascimento sa ročne predá viac ako 5.000.000 ks vo viac ako 90 krajinách sveta. Sme rozhodne silný partner, na ktorého sa môžete spoľahnúť a pokiaľ sa vám v obchode bude dariť, tak môžeme spolupracovať po dlhé roky.

Rinascimento zahŕňa celkom tri kolekcie: R-jeans, Rinascimento a Kitana. Každá má svoj štýl a je pre inú cieľovú skupinu.

Hlavná kolekcia značky je označená logom Rinascimento – tu nájdete dámske šaty, topy, sukne, nohavice alebo kabáty. Existuje ale aj športovejšia kolekcia, ktorá má na visačke označenie R-jeans a nájdete tu najmä tričká a jeansy. Pokiaľ budete potrebovať väčšie veľkosti, potom ich nájdete pod označením Kitana – tu sú ešte ďalšie štyri veľkosti ako pokračovanie veľkostného radu hlavnej kolekcie.

rinascimento-made-in-italy
obchod-rinascimento

Bojujeme proti zavedeným poriadkom a systému objednávania kolekcií na rok dopredu. V dnešnej rýchlej dobe to už funguje inak!

Veľkou výhodou je, že nemusíte fungovať na systéme predobjednávok, ale jednoducho si z týždňa na týždeň objednáte to, čo potrebujete. Naši klienti tak nemusia veštiť z krištáľovej gule, koľko majú objednať kusov, štýlov, farieb atď. ale jednoducho si objednajú z mesiaca na mesiac presne to, čo sa im dobre predáva a čo potrebujú. Dnes žijeme v neskutočne rýchlom svete a potrebujete partnera, ktorý je rýchly a flexibilný.

Našim klientom poskytneme logo značky, katalógy, bannery, plagáty, vybavenie predajne, počítačovú grafiku ... a čo im na očiach uvidíme.

Dodaním oblečenia to pre nás rozhodne nekončí. Staráme sa o to, aby sa vám naša značka dobre predávala. Poskytneme vám oficiálne logo Rinascimento, tlačené katalógy alebo papierové bannery. Pokiaľ budete chcieť, tak vám môžeme vyrobiť grafiku, ktorú si môžete dať na svoje sociálne siete alebo webové stránky.

rinascimento
rinascimento-logo

Máme pre váš obchod 52 kolekcií ročne
každý týždeň niečo nové