Začínate s kamennou predajňou? Pripojte sa k našim viac ako 60 stálym klientom Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento ponúka unikátny koncept spolupráce. Chcete mať pre svojich zákazníkov každý týždeň niečo nové?

Rinascimento je tzv. pronto alebo rýchla móda. S týmto konceptom sme prišli na Česko a Slovensko ako vôbec prvá značka. Pre vás to znamená, že budete mať na výber každý týždeň v priemere 200 nových modelov, ročne je to potom okolo 10.000 rôznych štýlov. Pre obchod je veľmi dôležité, aby sa neustále niečo dialo – aby ste mali pre svojich zákazníkov stále niečo nové.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Od roku 2005 sme pomohli otvoriť obchod už viac ako 400 začínajúcim podnikateľom… pomôžeme aj vám!

V rámci nášho veľkoobchodu s klientmi riešime výber vhodného priestoru pre obchod, výber názvu, zariadenia predajne, optimálne zostavenie ponuky oblečenia, nacenenie tovaru atď. jednoducho všetko od A-Z čo potrebujete na otvorenie úspešného obchodu s oblečením. Od roku 2005 sme takto spolupracovali už s viac ako 400 začínajúcimi podnikateľmi. S takými skúsenosťami už o obchode naozaj niečo vieme.

Kolekcie značky Rinascimento sú skutočne obrovské. Pomôžeme vám preto vybrať tú správnu kolekciu na otvorenie obchodu.

Prvý dojem sa robí iba raz. Pomôžeme vám vybrať optimálnu kolekciu na otvorenie obchodu. Máme jednak prístup k dátam o tom, ktoré modely sú najpredávanejšie, ale hlavne tiež vieme, čo sa aktuálnu sezónu nosí a čo sa predáva dobre. Navrhneme vám kolekcie aj podľa toho, aká veľká je vaša predajňa a kde sa nachádza.

rinascimento-designer
obchod-rinascimento

Poskytneme vám oficiálne logo Rinascimento, tlačené katalógy, papierové bannery a ďalšie prostriedky na podporu predaja.

Marketing má obrovskú silu a často oslavuje úspech práve ten, ktorý sa zvládne lepšie predať. Podporíme vás v tomto a ukážeme vám, ako predávať viac a ako byť v obchode úspešný. Naučíme vás, ako sa propagovať nielen v predajni, ale aj na internete.

Chcete viac informácií o možnej spolupráci pre začínajúcich podnikateľov? Pošlite nám na seba kontakt a my sa už o všetko ďalšie postaráme:

    Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasím s tým, že spoločnosť EUROSTOCK Czech Republic s.r.o. ako správca osobných údajov bude spracovávať moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári za účelom kontaktovania a zodpovedania prípadnej otázky, vrátane zasielania ponúk a služieb.

    Ďalšie informácie o spracovaní osobných údajov, vrátane spôsobu, ako odvolať súhlas, nájdete tu