Už máte existujúci obchod? Pripojte sa k našim viac ako 60 stálym klientom Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento ponúka unikátny koncept spolupráce. Chcete mať pre svojich zákazníkov každý týždeň niečo nové?

Rinascimento je tzv. pronto alebo rýchla móda. S týmto konceptom sme prišli na Česko a Slovensko ako vôbec prvá značka. Pre vás to znamená, že budete mať na výber každý týždeň v priemere 200 nových modelov, ročne je to potom okolo 10.000 rôznych štýlov. Pre obchod je veľmi dôležité, aby sa neustále niečo dialo – aby ste mali pre svojich zákazníkov stále niečo nové.

obchod-rinascimento
rinascimento-b2b-e-shop

Poskytneme vám prístup na profesionálny a denne aktualizovaný B2B e-shop značky Rinascimento.

Jedna z našich veľkých výhod je profesionálny B2B e-shop. Máme tím ľudí, ktorí denne e-shop aktualizujú a pridávajú nové modely do ponuky. Vidíte tak aktuálnu ponuku oblečenia vrátane cien a práve prebiehajúcich akcií. Môžete tiež prehľadne sledovať minikolekcie značky a najpredávanejšie modely.

Existujú v zásade tri hlavné možnosti, ako si môžete u nás objednať oblečenie talianskej značky Rinascimento.

Môžete sa zastaviť u nás v showroome v Brne, kde máme 365 dní v roku vždy skladom niekoľko tisíc kusov na okamžitý odber a to aj po veľkostiach. Druhá možnosť je využiť B2B e-shop, kde si jednoducho naklikáte, čo potrebujete. Objednávky cez B2B sú potom spravidla vybavené počas 14 dní. Tretia možnosť je vyberať tovar z fotiek, ktorý vám pošleme cez aplikáciu Whatsapp. Každý týždeň na centrálnom sklade v Taliansku fotíme aktuálne novinky – nič vám tak neutečie.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Sme za exkluzívnu spoluprácu a preto vám zaručíme, že v danej lokalite budete jediní, kto od nás bude mať značku Rinascimento

Ponúkneme vám pomerne slušné množstvo výhod a jedna z tých hlavných je exkluzivita. Chápeme totiž, ako veľmi je to nielen pre vás ale aj celkovo pre obchod dôležité. Akonáhle sa teda dohodneme na spolupráci, tak vám zaručíme pre dané mesto či lokalitu exkluzivitu. Budeme tak chrániť a podporovať len vaše podnikanie.

rinascimento-logo

Máme pre váš obchod 52 kolekcií ročne
každý týždeň niečo nové