Ste zástupcom obchodnej siete? Pripojte sa k našim viac ako 60 stálym klientom Rinascimenta v rámci celého Česka a Slovenska

Značka Rinascimento ponúka unikátny koncept spolupráce. Chcete mať pre svojich zákazníkov každý týždeň niečo nové?

Rinascimento je tzv. pronto alebo rýchla móda. S týmto konceptom sme prišli na Česko a Slovensko ako vôbec prvá značka. Pre vás to znamená, že budete mať na výber každý týždeň v priemere 200 nových modelov, ročne je to potom okolo 10.000 rôznych štýlov. Pre obchod je veľmi dôležité, aby sa neustále niečo dialo – aby ste mali pre svojich zákazníkov stále niečo nové.

obchod-rinascimento
rinascimento

Osobne sa s vami stretneme a navrhneme individuálne podmienky spolupráce - šité priamo vám na mieru.

Každý klient je iný a má iné preferencie. Snažíme sa najskôr každého pochopiť a potom navrhnúť ideálne podmienky spolupráce. Podľa vašej predstavy a projektu vám potom sme schopní ponúknuť výhody navyše. V rámci podpory značky sme toho schopní urobiť pomerne veľa, záleží len na dohode.

Ideálne spolu zostavíme štartovaciu ponuku oblečenia a zariadime vám vo vašej predajni kútik so značkou Rinascimento.

Jedna z najlepších foriem spolupráce je zariadenie vlastného kútika so značkou Rinascimento vo vašej predajni. Pomôžeme vám tiež zostaviť ideálnu štartovaciu ponuku oblečenia. Oblečenie môžete vybrať buď u nás v Brne, na B2B e-shope značky alebo aj osobne v centrálnom sklade v Taliansku.

obchod-rinascimento
obchod-rinascimento

Sme pre exkluzívnu spoluprácu a preto vám zaručíme, že v danej lokalite budete jediní, kto od nás bude mať značku Rinascimento

Ponúkneme vám pomerne slušné množstvo výhod a jedna z tých hlavných je exkluzivita. Chápeme totiž, ako veľmi je to nielen pre vás ale aj celkovo pre obchod dôležité. Akonáhle sa teda dohodneme na spolupráci, tak vám zaručíme pre dané mesto či lokalitu exkluzivitu. Budeme tak chrániť a podporovať len vaše podnikanie.

Chcete viac informácií o možnej spolupráci pre zástupcov obchodnej siete?
Pošlite nám na seba kontakt a my sa už o všetko ďalšie postaráme:

    Kliknutím na tlačidlo Odoslať súhlasím s tým, že spoločnosť EUROSTOCK Czech Republic s.r.o. ako správca osobných údajov bude spracovávať moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári za účelom kontaktovania a zodpovedania prípadnej otázky, vrátane zasielania ponúk a služieb.

    Ďalšie informácie na spracovanie osobných údajov, vrátane spôsobu, ako odvolať súhlas, nájdete tu