Vitajte v našom veľkoobchodnom showroome so značkou Rinascimento - talianska móda! Uvidíte tu a môžete si ohmatať vzorky oblečenia v reálnom prostredí. Pri stretnutí sa zoznámime a dohodneme spoluprácu so všetkými výhodami, ktoré naša ponuka prináša.
Nájdete nás na adrese RINASCIMENTO / EUROSTOCK, Pražská 674/156, Brno.

Okúste na vlastnej koži živý módny zážitok v našom veľkoobchodnom showroome v Brne. Sme tu pre vás každý všedný deň.

Vstúpte do kúzelného sveta talianskej módy a navštívte náš veľkoobchodný showroom. Zažijete tu jedinečný živý módny zážitok. Na posilnenie dôvery a kvality nášho sortimentu si môžete ohmatať a prezrieť vzorky oblečenia Rinascimento na vlastné oči. Talianska móda a predovšetkým naše kolekcie sú navrhnuté s ohľadom na najnovšie módne trendy, čo ocenia vaši zákazníci, ktorí budú mať prístup k štýlovým a moderným kúskom.

Showroom Rinascimento v Brne
Showroom Rinascimento v Brne

Radi sa s vami zoznámime a stretneme sa osobne. Môžeme lepšie prebrať spoluprácu a všetky výhody, ktoré ponúka naša značka Rinascimento – talianska móda.

Sme tím módnych odborníkov a srdečne vás privítame v našom veľkoobchodnom showroome. Poskytneme komplexné informácie o našich kolekciách, materiáloch a módnych trendoch. Pri osobnom stretnutí vyjasníme všetky otázky, požiadavky a špecifiká vášho obchodného portfólia. To nám pomôže lepšie porozumieť vašim potrebám a cieľom. Spoločne vyberieme to najlepšie z našej vzorkovej kolekcie, čo osloví vašich zákazníkov a posunie váš obchod na novú úroveň.

Pokiaľ niečo vo vašom obchode chýba, radi vám pomôžeme rozšíriť sortiment a ponuku. Naše kolekcie sú skutočne veľmi široké.

Ak sa chystáte rozšíriť sortiment a ponuku vášho obchodu o exkluzívne kúsky talianskej módy, návšteva nášho showroomu je jedinečnou príležitosťou. Vyberte si najvhodnejšie kúsky pri osobnej prehliadke, ktoré budú zodpovedať vkusu vašich zákazníkov. Tým posilníte atraktivitu vášho obchodu a ponúknete im unikátne módne štýly aj konkurenčnú výhodu na trhu.

Showroom Rinascimento v Brne
Showroom Rinascimento v Brne

Na osobnom stretnutí nájdeme exkluzívne výhody priamo šité na mieru vašim potrebám a obchodu. Každému klientovi ponúkame individuálnu spoluprácu.

Otvorte si dvere k exkluzívnym výhodám a zľavám návštevou nášho showroomu so značkou Rinascimento, ktoré sú dostupné iba pre našich obchodných partnerov. Výhody zahŕňajú napríklad možnosť predobjednávok a exkluzívny prístup na B2B portál značky. Navyše máte možnosť pravidelne objednávať kusový tovar priamo zo skladu Rinascimento v Taliansku, zľavy na objednávky outletu a vzoriek a ďalšie výhody, ktoré pomôžu zvýšiť vaše zisky a konkurencieschopnosť na trhu. Sme tu, aby sme vám ponúkli jedinečnú obchodnú príležitosť a podporili vaše podnikanie.

Posilnenie obchodného vzťahu a budovanie dôvery sú pre nás dôležité. Radi urobíme ten prvý krok a potom sa v budúcnosti pokojne zastavíme aj za vami. Podnikanie je o kontaktoch a spoločnom rozvoji.

Návštevou nášho showroomu vytvorme silnejší vzťah medzi vami ako našimi obchodnými partnermi a našou značkou Rinascimento. Spoločné osobné stretnutie a diskusia o vašich potrebách nám umožní lepšie pochopiť váš obchod, obchodné ciele a priania vašich zákazníkov. Táto dôvera a porozumenie sú základom pre dlhodobú spoluprácu a úspešné obchodné vzťahy.

Showroom Rinascimento v Brne

SHOWROOM RINASCIMENTO - FOTOGALÉRIA