VEĽKOOBCHOD S TALIANSKU MÓDOU RINASCIMENTO

BOJUJEME PROTI ZAVEDENÝM PRAVIDLÁM

Vo všetkom, čo v oblečení robíme, chceme spochybniť a zmeniť zavedené pravidlá. Bojujeme proti nim tak, že u nás nemusíte objednávať kolekcie sezónu dopredu, ale máme tovar k dispozícii po celý rok. Rinascimento nevytvára dve kolekcie za sezónu, ale prakticky 52 kolekcií ročne. Každý týždeň sú teda nové modely, ktoré dopĺňajú hlavnú kolekciu. Talianska móda Rinascimento je veľmi kvalitná a za veľmi rozumnú cenu. V kolekcii nájdete širokú ponuku dámskeho oblečenia na spoločenské príležitosti, elegantnú módu do práce alebo casual mestský štýl. Do značky Rinascimento oblečiete každú ženu s veľkosťou XS – XL a pokračujúce veľkosti 46 – 52 nájdete v kolekcii Kitana.

REGISTRUJTE SA A ZÍSKAJTE PRÍSTUP DO B2B E-SHOPU EŠTE DNES!

KVALITA

Talianska móda Rinascimento sa nielen navrhuje, ale aj vyrába výhradne v Taliansku. Ručíme tak za perfektnú kvalitu použitých materiálov a prevedení.

PONUKA

Každý týždeň Rinascimento predstavuje priemerne 200 nových modelov. Celkom potom vyrobí viac ako 10.000 rôznych modelov ročne.

PODMIENKY

Žiadne predobjednávky mesiace dopredu. Kedykoľvek v roku môžete podľa potreby vyberať z tisícok kusov, ktoré sú skladom a ihneď k dodaniu.

PODNIKAJTE S TALIANSKU ZNAČKOU RINASCIMENTO

obchod-rinascimento

AKO DODÁVATEĽ OBLEČENIA VÁM POSKYTNEME KNOW-HOW, ZÁZEMIE A 11-ROČNÉ SKÚSENOSTI. AKTUÁLNE HĽADÁME PARTNEROV (MIMO INÉ) V TÝCHTO MESTÁCH:

  • Ostrava
  • Jeseník
  • Třebíč
  • Praha
  • Liptovský Mikuláš
  • Trnava

Pokiaľ by vás zaujímali detaily o príležitostiach v daných mestách prípadne všeobecne ak ste odinakiaľ, kolegovia vám radi odpovedia na vaše otázky na obchod@eurostock.sk alebo na telefóne +420 731 800 618.